Logo et.pulchritudestyle.com

Millise ajaga peaksin oma kutsikat voodisse panema?

Anonim

Kutsikate paigutamine regulaarsele puhkeplaanile ei päästa mitte ainult teie meelerahu - koerad elavad rutiinselt ja poisid hindavad järjepidevust. Valmistage oma poeg hästi puhtaks uniseks, järgides päeva jooksul lihtsat kastiõpetust. Sul on võimalus valida magamaminekut, mis võimaldab nii teie kui ka teie uhke uue sõbra puhata.

Image
Image

Hommikul

Alustage oma kutsika päeva umbes 15 tundi, enne kui soovite, et ta magama läheks. Näiteks plaanite kell kell 7:00 kell 10:00 kell. enne magamaminekut. Võtke oma kutsikas oma kastist välja ja võtke kohe enda välja laskmiseks välja. Paku palju kiitust ja paar hooldab, kui ta teeb. Anna kutsikale tema hommikusöök ja rohkelt vett, seejärel laske tal 30 minuti jooksul oma kasti puhata. Siis võtke ta tagasi väljastpoolt, kuni ta jälle vabastab. Mängi koos temaga 15-30 minutit, siis lase teda jälle enne töölt lahkumist.

Pärastlõunal

Teie uus kutsikas, olenevalt tema vanusest ja suurusest, suudab seda hoida ainult 2-4 tundi korraga. Kui teid koju naasta, vabastage ta kohe ja kiidake teda, kui ta kummardub. Mängi mõneks ajaks, siis võtke ta sees, et toitu ja vett pakuks. Lase tal puhata oma kasti umbes 30 minutit, seejärel võtke ta väljapoole, enne kui hakkate tööle naasma.

Õhtul

Õhtuti järgige sama rutiini, mida tegite hommikul ja pärastlõunal. Kui teie kutsikas on pärast söömist vabanenud, mängige koos temaga kutsikatega kaitstud ala. Ülejäänud maja küljes olev köök on ideaalne mängutuba, sest õnnetuste korral saab seda kergesti puhtaks puhastada. Ärge laske õhtul oma poega õhtul napida - soovite, et ta oleks väga väsinud ja õnnelik, et hiljem voodisse minna. Viige oma poiss välja iga 30 minuti tagant, kui ta peab end vabastama.

Magamamineku aeg

Üks tund enne magamaminekut eemaldage oma kutsika vett, et tema väike põis jääks tühjaks. Võtke ta välja kohe enne voodisse, kuid ärge julgustage ühtki mängimist. Nüüd on aeg ööseks langetada. Hoidke oma lapsehoidja kasti oma magamistoas - väikesed kutsikad ei tohiks nende "pakendist" täielikult magada. Paku kutsikat ravile, kui ta siseneb kasti, ja sulge uks. Ta võib mõne minuti pärast nutta, kuid kui sa lasete tal olla, siis hakkab ta varsti seisma. Pidage meeles, et teie väikele võib paar esimest nädalat vaja minna paarikaupa iga 2-4 tunni järel, isegi öösel.

Olivia Kight

Homeward Trails Loomade päästmine: Crate Training The Housebreaking Piibel: Surviving ööl koos oma uue kutsikaga Perfect Paws: järjepidevus ronib kutsika